Укр
Рус

Код товару: AR_3006187
для монітора, для телевізора, Тип - поворотно-похилий, кількість ступенів свободи - 4, мінімальна підтримувана діагональ - 19", максимальна підтримувана діагональ - 43", VESA - 100 x 200, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, Максимальне навантаження - 25 кг, Нахил - 15° ~ -5°, Поворот - 180°, відстань до стіни - 93мм, кронштейн у складеному вигляді, кріпильні планки (2 шт.), інструкція, гарантійний аркуш, дюбель 10х50 (4 шт.), гвинт 6х60 (4 шт.), шайба М8 (4 шт.), заглушка пластикова (4 шт.), гвинт 4х12 (4 шт.), шайба збільшена М4 (4 шт.), гвинт 6х30 (4 шт.), гвинт 8х45 (4 шт.), пластиковий адаптер (8 шт.), ключ шестигранний (1 шт.), пластикова стяжка (4 шт.), фіксувальні шнурки (2 шт.)., чорний
| Призначення | для монітора, для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Підтримувана діагональ | 20", 20.7", 21", 21.5", 21.6", 22", 23", 23.6", 23.8", 24", 38.5", 34", 35", 37", 39", 39.5", 40", 40.5", 42", 42.5", 43", 25", 26", 27", 28.5", 29", 30", 31.5", 32", 28", 19" |
| VESA | 100 x 100, 75 x 75, 200 x 100, 200 x 200, 100 x 200 |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Відстань до стіни | 93мм |
| Колір | чорний |
| Комплектація | кронштейн у складеному вигляді, кріпильні планки (2 шт.), інструкція, гарантійний аркуш, дюбель 10х50 (4 шт.), гвинт 6х60 (4 шт.), шайба М8 (4 шт.), заглушка пластикова (4 шт.), гвинт 4х12 (4 шт.), шайба збільшена М4 (4 шт.), гвинт 6х30 (4 шт.), гвинт 8х4 |
| Кут нахилу | 15° ~ -5° |
| Кут повороту | 180° |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 19" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 444 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00