Укр
Рус












Код товару: AR_3006181
Кронштейн Vinga - це настінне кріплення для ЖК-телевізорів. Металеві деталі Vinga забезпечують незвичайну жорсткість і стійкість.
За допомогою настінного кронштейна Vinga ви можете розташувати ЖК, плазмову і ультратонку LED панель практично в будь-якій частині кімнати. Він може вирішити проблему з розміщенням екрану в тому випадку, коли неможливо або небажано використовувати підставку або шафа.
Системи сумісні з більшістю моделей ЖК-телевізорів і плазм популярних виробників. Аксесуари підходять як для телевізорів стандарту VESA, який передбачає чітке розташування отворів для кріплення на задній панелі телевізора, так і універсального розташування отворів для кріплення.
Кріплення Vinga відрізняються стильним дизайном і дуже надійною конструкцією, яка прослужить багато років.
Vinga пропонує широкий асортимент пристроїв для максимально комфортної роботи. Рухаючись в ногу з технічним прогресом, компанія постійно прямує вперед, досягаючи нових вершин: використовує нові технологічні рішення, вдосконалює дизайн продукції, розширює асортимент. Vinga уважно стежить за динамічним розвитком ринку комп'ютерних і мобільних пристроїв і пропонує сучасні рішення по доступними цінами.
| Призначення | для монітора, для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Підтримувана діагональ | 15.4", 15.6", 16", 17", 18.5", 19", 20", 20.7", 21", 21.5", 21.6", 22", 23", 23.6", 23.8", 24", 38.5", 34", 35", 37", 39", 39.5", 40", 40.5", 26", 27", 42", 28.5", 25", 29", 30", 31.5", 32", 28", 15" |
| VESA | 200 x 200, 100 x 100, 50 x 50, 75 x 75, 200 x 100 |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Відстань до стіни | 75-390 мм |
| Колір | чорний |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
| Кут нахилу | 15° |
| Кут повороту | 180° |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Матеріал | метал |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
875 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00