Укр
Рус








Код товару: AR_3005753
Кулер Enermax SquA RGB White (UCSQARGB12P-W-SG) — 120×120×26 мм вентилятор із ARGB підсвічуванням, 1500 об/хв, приблизно 24-68 CFM повітряного потоку і 12-23 dB(A) шуму. З підшипником + гумовими демпферами для зниження вібрацій.
Переваги
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin, 3-pin |
| Підсвітка | ARGB |
| Рівень шуму | 23 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 198 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12/5 В |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Повітряний потік | 68.27 CFM |
| Розмір | 120 x 120 x 26 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 50000 г |
| Споживаний струм | 0.21 А |
| Тиск | 1.89 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
343 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00