Укр
Рус

Код товару: AR_3004359
гума + тканина, control, ігрові, з підсвічуванням, Колір - чорний
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | гума + тканина |
| Тип поверхні | control |
| Особливості | ігрові, з підсвічуванням |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 800 х 300 х 3 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
563 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00