Укр
Рус

Код товару: AR_3014096
Ламінатор Agent LM-A4 200 2-в-1 (3010050)
Відмінний малобюджетний варіант ламінатора для офісу. Для найпростіших завдань. Оптимальне поєднання ціни та якості, простий у використанні. Оснащений індикатором готовності.
У комплект входить різак для паперу з довжиною різу 305 мм. Особливості: формат: А4. Працює з різною товщиною плівки від 75 до 200 мк. Можливість холодного ламінування. Максимальна ширина ламінування: 230мм. Швидкість ламінування: 300 мм / хв.
Бренд належить українській компанії Design Trading, виробництво налагоджено на заводах в країнах Південно-Східної Азії під контролем влдельца ТМ. Компанія Design Trading має 20-річний досвід дистрибуції в Україні відомих у всьому світі виробників офісної техніки, які є еталоном якості та інновацій для всіх виробників і споживачів цієї техніки.
Design Trading завжди прагнула найбільш повно задовольнити запити своїх клієнтів, тому запропонувала для українського ринку вибір не тільки з дорогих преміум-брендів, а також бюджетний варіант офісної техніки: Agent - оптимальне співвідношення «ціна-якість-набір необхідних функцій». Agent- найпопулярніші і затребувані характеристики. Agent - гнучкість і оперативність в оновленні асортименту згідно споживчим вимогам на ринку.
| Тип | конвертний |
| Призначення | для дому |
| Формат | A4 |
| Потужність | 300 Вт |
| Ламінування фотографій | так |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | 220 В/ 50 Гц |
| Максимальна ширина ламінування | 230 мм |
| Реверс | так |
| Розміри | 356 х 152 х 67 мм |
| Система подачі листків | 2 вали |
| Товщина плівки | до 200 мкм |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 313 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00