Укр
Рус

Код товару: AR_3014102
Ламінатор HP OneLam 400 A4 — це чудове рішення для гарячого і холодного ламінування в SоHо сегменті. Ламінуйте документи, візитні картки, дитячі малюнки, фотографії розміром до формату А4. Компактний розмір ламінатора дозволяє розмістити його у будь-якому зручному для вас місці.
Ламінатор HP OneLam 400 A4 працює із плівками товщиною від 75/80 мкм до 125 мкм. Товщина документа разом із плівкою не повинна перевищувати 0,5 мм. Встановлюйте необхідний температурний режим в залежності від товщини плівки за допомогою зрозумілої функціональної кнопки. Ламінатор буде готовий до роботи із плівкою товщиною 80 мкм вже через 2-4 хвилини. Із швидкістю ламінування 400 мм/хв ви отримаєте готовий документ формату А4 за 45 секунд.
Якщо ви випадково вклали плівку під кутом, це може призвести до її застрягання. Із цим допоможе впоратись важіль деблокування роликів ABS - просто натисніть на нього та акуратно витягніть плівку через вхідний лоток.
Пристрій автоматично переходить в режим очікування і зупиняє процес нагріву після 30 хв простою – не хвилюйтесь, якщо забули його вимкнути.
Ламінатор HP OneLam 400 A4 укомплектовано лінійкою для різки та заокруглювачем кутів, для зберігання яких передбачено спеціальне відділення у нижній частині пристрою. Стартовий набір із 15 плівок різного формату також входить у комплект постачання – ви зможете почати ламінування відразу після розпакування ламінатора.
| Тип | конвертний |
| Призначення | для офісу |
| Формат | A4 |
| Метод нагрівання | гарячі вали |
| Холодне ламінування | так |
| Ламінування фотографій | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Вибір температури | + |
| Живлення | 220~240 В |
| Максимальна товщина ламінування | 0.5 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Реверс | так |
| Розміри | 380 х 123 х 81 мм |
| Система подачі листків | 2 вали |
| Товщина плівки | до 125 мкм |
| Час готовності | 2~4 хв |
| Швидкість ламінування | 400 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 324 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00