Укр
Рус

Код товару: AR_3014103
Ламінатор HP OneLam Combo A3 — це чудове рішення для гарячого та холодного ламінування в SoHo сегменті. Ламінуйте документи, візитні картки, дитячі малюнки, фотографії розміром формату А3. Компактний розмір ламінатора дає змогу розмістити його в будь-якому зручному для вас місці.
Ламінатор HP OneLam Combo A3 працює з плівками товщиною від 75/80 до 125 мкм. Товщина документа разом із плівкою не повинна перевищувати 0,5 мм. Встановіть необхідний температурний режим залежно від товщини плівки за допомогою зрозумілої функціональної кнопки. Ламінатор буде готовий до роботи з плівкою товщиною 80 мкм уже через 2-4 хвилини. Зі швидкістю ламінування 400 мм/хв ви отримаєте готовий документ формату А3 за 60 секунд.
З заокруглювачем кутів і вбудованим роликовим різаком із трьома типами різання - прямим, фігурним і перфорацією - ви зможете легко вирізати документ потрібного розміру і надати йому бажаної форми.
Якщо ви випадково поклали плівку під кутом, це може призвести до її застрягання. З цим допоможе впоратися важіль деблокування роликів ABS - просто натисніть на нього й акуратно витягніть плівку через вхідний лоток.
Пристрій автоматично переходить у режим очікування і зупиняє процес нагріву після 30 хв простою - не турбуйтеся, якщо забули його вимкнути.
Ламінатор HP OneLam Combo A3 укомплектований стартовим набором з 15 плівок різного формату - ви зможете почати ламінування відразу після розпакування ламінатора.
| Тип | конвертний |
| Призначення | для дому |
| Формат | A3 |
| Потужність | 400 Вт |
| Метод нагрівання | гарячі вали |
| Холодне ламінування | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Вибір температури | + |
| Живлення | 220~240 В |
| Максимальна товщина ламінування | 0.5 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Реверс | так |
| Розміри | 460 х 158 х 115 мм |
| Система подачі листків | 2 вали |
| Товщина плівки | до 125 мкм |
| Час готовності | 4 хв |
| Швидкість ламінування | 400 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 261 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00