Укр
Рус

Код товару: AR_3017163
Сучасні світлодіодні лампи відносяться до одних з найкращих рішень з позиції енергозбереження.
Використання цих джерел світла дозволяє зменшити витрати на електроенергію аж до 80%!
Діодні лампи характеризуються високою світловіддачею, є безпечними у використанні і найбільш екологічно чистими, тому користуються все більшою популярністю.
Лампочка ELM T8 (19-0003) - світлодіодна лампа трубчастої форми, заміна люмінесцентних ламп Т8.
Володіє світловіддачею більше 80 лм/Вт.
Оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення.
В електромережу з напругою 220 В підключається без додаткових пристроїв.
Призначена для використання в люмінесцентних світильниках з цоколем G13.
Лампа не блимає.
Особливості:
- володіє тривалим строком служби, який в 30 разів більше, ніж у лампи розжарювання,
- у 8 разів економічніше лампи розжарювання і в 2 рази – люмінесцентних ламп,
- випромінює біле світло з гарною передачею кольору.
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруг живлення.
Примітка:
- лампа не призначена для роботи з електронним діммером.
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | G13 |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 2000 Лм |
| Колірна температура | 6500 К |
| Напруга | 220 В |
| Форм-фактор | лінійний |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Довжина | 150 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 29 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 130 Вт |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 240 ° |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
276 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00