Укр
Рус

Код товару: AR_3017251
LED лампа Eurolamp ECO серія "P" MR16 11W GU10 4000K - новинка в серії світлодіодних ламп від виробника Євроламп. При виробництві ламп використовують особливий полімерний сплав, для створення якого використовується сучасна технологія хімічної обробки. Завдяки даному екологічному пластику лампа є абсолютно безпечною для здоров'я людини та навколишнього середовища. Корпус лампи виконаний з алюмопласту, що дозволяє об'єднати довговічність лампи та доступну ціну. Лампи витримують перепади напруги у діапазоні 175-265V без наслідків для працездатності. При перепадах напруги світловий потік залишається незмінним. Лампи не мерехтять, безпечні для зору. Параметри ламп відповідають найкращим зразкам, представленим на ринку в даний час.
Переваги світлодіодних ламп Eurolamp ECO серія "P":
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | GU10 |
| Потужність | 11 Вт |
| Світловий потік | 990 Лм |
| Колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 220 В |
| Форм-фактор | точка (фара) |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Висота | 54 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 50 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 110° |
| Термін служби | 40 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
231 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00