Укр
Рус

Код товару: AR_3017257
LEDVANCE T8 EM FOOD P 900 7.9W/750lm (4099854045226) — це світлодіодна трубка, спеціально розроблена для використання в харчовій промисловості. Вона пропонує ефективне освітлення з низьким енергоспоживанням, що робить її чудовим вибором для магазинів, ресторанів та інших об'єктів, де важливе належне освітлення товарів.
Основні характеристики:
Переваги:
Застосування:
Ця світлодіодна трубка LEDVANCE є надійним рішенням для тих, хто шукає ефективні та безпечні варіанти освітлення в харчовій сфері.
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | G13 |
| Потужність | 7.9 Вт |
| Світловий потік | 750 Лм |
| Колірна температура | 3300 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | лінійний |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Довжина | 900 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 26 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 24 Вт |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 190° |
| Термін служби | 30 000 годин |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
531 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00