Укр
Рус

Код товару: AR_3017175
Світлодіодна лампа Videx Т8 18W 1.2M 6200K матова - високотехнологічний джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Краща лампа Videx Т8 підходить для освітлення приміщень великої площі і громадських будівель. Лампу зручно використовувати в складних умовах експлуатації, там, де монтаж і демонтаж лампи пов'язаний з труднощами: виробничих, офісних, складських приміщеннях, навчальних і медичних установах, торгових і спортивних залах, вітринах і рекламних конструкціях.
Світлодіодна лампа Videx Т8 - дозволяє економити до 60% енергії в порівнянні з традиційними люмінесцентними лампами, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час включення і виключення.
Світлодіодна лампа Videx Т8 працює без використання дроселя і стартера. Не містить ртуті. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Його розміри становлять 28x61200мм.
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | G13 |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1800 Лм |
| Колірна температура | 6200 К |
| Напруга | 220 В |
| Форм-фактор | лінійний |
| Довжина | 1200 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 28 мм |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 330° |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
264 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00