Лампочка Євросвітло 80Вт 6400К (VIS-80-E40) - фото 1
Лампочка Євросвітло 80Вт 6400К (VIS-80-E40)
Код товару: AR_3017227
Про товар
Тип лампи - світлодіодні (LED), тип цоколя - E40, Потужність - 80 Вт, колірна температура - 6400 К, 220-240 В, Особливості - енергоефективність 80% (A +), Висота - 265 мм
Тип ламписвітлодіодні (LED)
Тип цоколяE40
Потужність80 Вт
Світловий потік8000 Лм
Колірна температура6400 К
Форм-факторгруша
Особливостіенергоефективність 80% (A +)
Висота265 мм
Кількість в упаковці, шт1
Країна виробникКитай
Акумуляторвідсутній
Діаметр138 мм
Еквівалент потужності лампи розжарювання600 Вт