Укр
Рус

Код товару: AR_3017227
Тип лампи - світлодіодні (LED), тип цоколя - E40, Потужність - 80 Вт, колірна температура - 6400 К, 220-240 В, Особливості - енергоефективність 80% (A +), Висота - 265 мм
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E40 |
| Потужність | 80 Вт |
| Світловий потік | 8000 Лм |
| Колірна температура | 6400 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | груша |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Висота | 265 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 138 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 600 Вт |
| Колір колби | опаловий |
| Кут розсіювання | 210° |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
808 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00