Ланцюгова електрична пилка GTM CS16/2000ТН - фото 1
Ланцюгова електрична пилка GTM CS16/2000ТН
Код товару: SB_2442558
Про товар
GTM CS16/2000ТН - продуктивна електропила побутового класу, призначена для обрізання саду, заготівлі дров, столярних та теслярських робіт по будинку. Інструмент обладнаний електричним двигуном потужністю 2000 Вт. Відсутність вихлопів дозволяє працювати з інструментом навіть у приміщенні. Пила комплектується шиною довжиною 40 см і фірмовим ланцюгом з кроком 3/8 дюйма, що рухається зі швидкістю 13.5 м/с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції є плавний запуск інструменту, а також швидкий доступ до щіток для заміни.
  • 220 В - напруга живлення
  • 2000 Вт – потужний електродвигун
  • 40 см/16 дюймів - довжина комплектної шини
  • 57 ланок, 1,3 мм, 3/8" - розміри ланцюга