Укр
Рус

Код товару: AR_3017661
Ланцюгова пила AGCS1001 2 в 1 Forte - легкий та зручний інструмент для виконання робіт у будь-якому положенні. Інструмент можна використовувати як кутову шліфувальну машину для шліфування або як ланцюгову пилку для розпилювання. Модель оснащена двигуном потужністю 1000 Вт. Інструмент обладнаний автоматичним натягом ланцюга, авто-мастилом ланцюга, а також додатковою рукояткою. Пила поставляється в комплекті із зручним кейсом.
| Тип | електропила |
| Призначення | побутовий |
| Вид | класична |
| Розташування двигуна | бокове |
| Максимальна потужність двигуна | 1000 Вт |
| Довжина пильної шини | 300 мм |
| Функції | інструмент можна використовувати як кутову шліфувальну |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Кількість ланок | 45 шт |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 030 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00