Укр
Рус

Код товару: AR_3017666
Однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією працює від мережі змінного струму 220 В, 50 Гц.
Пиляльна гарнітура консольного типу складається з напрямної шини і пиляльного ланцюга. В процесі роботи пили здійснюється безперервне автоматичне змащення направляючого паза шини за допомогою насоса.
Наявність переднього захисного пристрою захищає користувача від контакту під час роботи.
Увімкнення та вимкнення виробу зручно здійснюється перемикачем «Увімк/Вимк» із кнопкою блокування від випадкового ввімкнення.
Після вимкнення живлення самогальмування системи відбувається практично миттєво.
| Тип | електропила |
| Призначення | побутовий |
| Вид | класична |
| Розташування двигуна | бокове |
| Максимальна потужність двигуна | 1500 Вт |
| Довжина пильної шини | 355 мм |
| Функції | автоматичне змащення ланцюга, гальмо ланцюга, масло покажчик |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.7 кг |
| Кількість ланок | 52 шт |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
| Об'єм масляного бака | 0.15 л |
| Рівень звукового тиску | 110 дБ |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 521 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00