Укр
Рус

Код товару: AR_3017651
Пила ланцюгова електрична СSE-2616 – надійний інструмент для пиляння деревини, обрізки гілок, заготівлі дров в побутових умовах.
У конструкції виробу є подвійна ізоляція (клас II), завдяки чому заземлювати виріб при роботі не потрібно.
Пильна гарнітура консольного типу складається з направляючої шини та пиляльного ланцюга. У корпусі двигуна розташовані плунжерний безклапанний насос золотникового типу і масляний бак для безперервного і автоматичного змащення ланцюга.
Інерційне гальмо ланцюга забезпечує зупинку руху пилки за частки секунди при віддачі. Гальмування ланцюга спрацьовує вручну або автоматично. Виріб має зручний і безпечний пристрій для ручного натягування ланцюга без використання інструментів.
| Тип | електропила |
| Призначення | побутовий |
| Вид | класична |
| Розташування двигуна | пряме |
| Максимальна потужність двигуна | 2600 Вт |
| Довжина пильної шини | 406 мм |
| Функції | автоматичне змащення ланцюга, швидка заміна ланцюга, гальмо ланцюга, блокування кнопки увімкнення, масло покажчик, безключова натяжка ланцюга, металевий зубчастий упор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.4 кг |
| Кількість ланок | 57 шт |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
| Об'єм масляного бака | 0.13 л |
| Рівень звукового тиску | 110 дБ |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.1 м/сек |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 593 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00