Ланцюгова пила SEQUOIA міні, 20V, 2Ah, шин 10 см (SBC2004M-QV) - фото 1
Ланцюгова пила SEQUOIA міні, 20V, 2Ah, шин 10 см (SBC2004M-QV)
Код товару: AR_3017668
Про товар
Особливості SBC2004M-QV:
  • SEQUOIA Connecta Series - єдина акумуляторна система садової техніки Sequoia.
  • SEQUOIA SBC2004M-QV - акумуляторна пилка з ідеальним співвідношенням розміру, потужності та ваги, яка працює від однієї 20В акумуляторної батареї (в комплекті).
  • Ергономічний дизайн - забезпечує більш комфорту та ефективну роботу.
  • Fast Charge – швидка зарядка акумуляторної батареї.
Типакумуляторна
Призначенняпобутовий
Видмініпила
Розташування двигунапряме
Довжина пильної шини100 мм