Укр
Рус

Код товару: AR_3017650
| Система «Легкий запуск» підвищує зручність використання інструмента і дозволяє запустити бензопилу навіть при мінусовій температурі повітря. Автоматичний безклапанний масляний насос служить для безперервного змащування пиляльної гарнітури (ланцюга і шини). Хромове покриття стінок циліндра збільшує моторесурс двигуна бензопили. Антивібраційна система значно знижує вібрацію на рукоятках при роботі.
Комплектація
|
| Тип | бензопила |
| Призначення | побутовий |
| Вид | класична |
| Розташування двигуна | бокове |
| Максимальна потужність двигуна | 2250 Вт |
| Довжина пильної шини | 455 мм |
| Функції | плавний пуск, автоматичне змащення ланцюга, гальмо ланцюга, антивібраційна система, праймер |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Кількість ланок | 72 шт |
| Крок ланцюга | 0.325 дюйма |
| Об'єм двигуна | 52 см³ |
| Об'єм масляного бака | 0.26 л |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Рівень звукового тиску | 110 дБ |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 837 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00