Укр
Рус

Код товару: AR_3017644
Пила ланцюгова бензинова ЗЕНИТ БПЛ-455/2250 – це надійний та мобільний інструмент для садово-паркових, будівельних і ремонтних робіт з бензиновим двигуном внутрішнього згоряння в якості приводу. Забезпечує розпил деревини, підрізування дерев, гілок дерев у саду, заготівлю дров, розпил легких бетонів, пластмаси у побутових умовах.
Для найбільш безпечного використання пилка має рифлену передню рукоятку для надійного контролю над інструментом, антивібраційну систему, гальмо пиляльного ланцюга подвійної дії. За необхідності пиляльний елемент зупиняється протягом буквально кількох секунд. Наявність системи "Легкий пуск" дозволяє легко і плавно запустити пилку, не докладаючи особливих зусиль.
Завдяки системі автоматичного змащення ланцюга дана модель електропили зручно використовується і легко обслуговується. Одноциліндровий двотактний двигун з повітряним охолодженням працює на паливній суміші бензину та масла.
Дана пилка має добру збалансованість, маневреність. Якісна збірка конструкції та підвищена зносостійкість деталей корпусу та внутрішніх вузлів підвищують надійність і значно збільшують термін служби пилки.
Основні технічні параметри
Комплектація
|
| Тип | бензопила |
| Призначення | професійний |
| Вид | класична |
| Розташування двигуна | бокове |
| Максимальна потужність двигуна | 2600 Вт |
| Довжина пильної шини | 455 мм |
| Функції | плавний пуск, автоматичне змащення ланцюга, антивібраційна система |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.5 кг |
| Кількість ланок | 72 шт |
| Крок ланцюга | 0.325 дюйма |
| Об'єм двигуна | 52 см³ |
| Об'єм масляного бака | 0.26 л |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Рівень звукового тиску | 110 дБ |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 552 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00