Укр
Рус

Код товару: AR_3017641
Пила ланцюгова електрична ЗЕНИТ ЦПЛ-406/2200 – це надійний інструмент для садово-паркових, будівельних і ремонтних робіт у побутових умовах (розпилу деревини, обрізання сучків, гілок дерев у саду, заготівлі дров, розпилу легких бетонів, пластмаси).
Дана пила має поперечне (бічне) розташування двигуна, забезпечує добру збалансованість, маневреність. Для підтримки високого рівня безпеки на корпусі пилки перед передньою (поперечною) рукояткою встановлений захисний кожух, передбачене інерційне гальмо ланцюга, система запобігання випадковому включенню.
Завдяки системі автоматичного змащення ланцюга дана модель електропили зручна у використанні та легка у обслуговуванні.
Інерційне гальмо ланцюга додатково посилює безпеку при роботі з цим спеціалізованим інструментом. Якісна збірка конструкції та підвищена зносостійкість деталей корпусу та внутрішніх вузлів підвищують надійність і значно збільшують термін служби пилки.
Основні технічні параметри |
Ключові переваги моделі ЦПЛ-406/2200
|
| Тип | електропила |
| Призначення | побутовий |
| Вид | класична |
| Розташування двигуна | бокове |
| Максимальна потужність двигуна | 2200 Вт |
| Довжина пильної шини | 406 мм |
| Функції | автоматичне змащення ланцюга, гальмо ланцюга, масло покажчик, антивібраційна система, індикатор рівня мастила, металевий зубчастий упор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Кількість ланок | 57 шт |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
| Об'єм масляного бака | 0.19 л |
| Рівень звукового тиску | 110 дБ |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.6 м/сек |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 930 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00