Світильник LED Videx WL03 настінний IP65, 18W 3000K-4000K-6500K Black (VL-WL03-18CB) - фото 1
Світильник LED Videx WL03 настінний IP65, 18W 3000K-4000K-6500K Black (VL-WL03-18CB) - фото 2
Світильник LED Videx WL03 настінний IP65, 18W 3000K-4000K-6500K Black (VL-WL03-18CB) - фото 3
Світильник LED Videx WL03 настінний IP65, 18W 3000K-4000K-6500K Black (VL-WL03-18CB) - фото 4
Світильник LED Videx WL03 настінний IP65, 18W 3000K-4000K-6500K Black (VL-WL03-18CB) - фото 5
Світильник LED Videx WL03 настінний IP65, 18W 3000K-4000K-6500K Black (VL-WL03-18CB) - фото 6
Світильник LED Videx WL03 настінний IP65, 18W 3000K-4000K-6500K Black (VL-WL03-18CB)
Код товару: MD_1924747
Про товар
Характеристики:
  • Якість світла: Ra > 80.
  • Максимальна сила струму: 110mA.
  • Кут розсіювання: 120°.
  • Коефіцієнт потужності: 0.7.
  • Ресурс роботи: 25000 г.
  • Напруга: AC 220-240 V.
  • Частота: 50/60 Hz.
  • Розміри: 250х47 мм.
  • Енергоефективність: 103 Lm/W.
  • Робоча температура: -20°C ~ + 50°С.
  • Клас захисту, IP: 65.
  • Матеріали: Полікарбонат.
  • Клас ударостійкості, IK: 06.
  • Вага: 404 г.
  • Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: ≥94.8%.
  • Час запуску: Миттєвий старт (<1 сек).
  • Пікова сила світла: 588 кд.
  • Рівномірність кольору (SDCM): <6.
  • Клас енергоефективності (EU): F.
Характеристики
Бренд
Videx
Країна-виробник
Китай
Тип ламп
LED-модуль
Потужність лампи
18 Вт
Температура світіння
Світловий потік
Матеріал основи
Пластик
Колір основи
Чорний
Форма плафона/абажура
Кругла
Матеріал плафона/абажура
Пластик
Колір плафона/абажура
Чорний
SMART-управління
Ні
Всі характеристики
Продавець
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-10%