Світильник LED Videx WL02 настінний з сенсором 18W 2800K-4000K-6000K White (VL-WL02-18CSW) - фото 1
Світильник LED Videx WL02 настінний з сенсором 18W 2800K-4000K-6000K White (VL-WL02-18CSW)
Код товару: MD_1924743
Про товар
Характеристики:
  • Якість світла: Ra > 90.
  • Особливості: З ІЧ датчиком наближення.
  • Максимальна сила струму: 87mA.
  • Клас енергоспоживання: А+.
  • Кут розсіювання: 360°.
  • Коефіцієнт потужності: 0.9.
  • Напруга: AC 220-240 V.
  • Частота: 50/60 Hz.
  • Розміри: 633х115х85 мм.
  • Енергоефективність: 97 Lm/W.
  • Робоча температура: -20°C ~ + 40°С.
  • Клас захисту, IP: 20.
  • Матеріали: ABS + PS + PC.
  • Вага: 700 г.
  • Кількість циклів Ввім/Вимк: 25000.
  • Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: ≥96%.
  • Час запуску: Миттєвий старт (<1 сек).
  • Пікова сила світла: 139 кд.
  • Рівномірність кольору (SDCM): <6.
  • Клас енергоефективності (EU): F.
Характеристики
Бренд
Videx
Країна-виробник
Китай
Тип ламп
LED-модуль
Потужність лампи
18 Вт