Укр
Рус

Код товару: AR_3024420
Опис
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | вбудований |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 180 Вт |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Колір колби | опаловий |
| Колірна температура | 6400 К |
| Кут розсіювання | 200° |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2700 Лм |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | груша |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
431 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00