Ліхтар Brazzers BRPF-CF42/18 - фото 1
Ліхтар Brazzers BRPF-CF42/18
Код товару: AR_3024533
Про товар
Опис
Опис: Портативний ліхтар BRAZZERS BRPF-CF42/18 обладнаний сонячною панеллю потужністю 18 Вт та акумулятором LiFePO4 ємністю 42 Вт-год. Ліхтар оснащений двома знімними блоками по 3.2 В постійного струму, одним портом USB з виходом 5 В/2A і трьома 6-ватними світлодіодними лампами завдовжки 1 метр. Також є вбудований ліхтар потужністю 3 Вт. Ліхтар поставляється в комплекті із коробкою.
Характеристики:
- Сонячна панель: 18W
- Акумулятор: LiFePO4 42Wh
- Постійний струм: 2x3.2V
- Порт USB: 1x5V/2A
- Світлодіодні лампи: 3x6W, довжиною 1м
- Вбудований ліхтар: 3W