Укр
Рус

Код товару: AR_3024431
Ліхтар прожекторного типу Stark L-1-02 Li LED 500 lm з функцією PowerBank - призначений для освітлення великої площі при проведенні робіт в темний час доби. Поставляється в комплекті з 2 літій-іонними акумуляторами 1800 mAh, кожен з яких не тільки забезпечить роботу ліхтарику протягом 3 годин, але і дозволить зарядити гаджет користувача, наприклад, щоб зробити терміновий дзвінок в разі повної розрядки телефону.
Інші переваги ручного акумуляторного ліхтаря Stark L-1-02 Li LED 500 lm:
| Тип | прожектор |
| Джерело світла | 8W COB |
| Джерело енергії | акумулятор |
| Дальність світлового потоку | 100 м |
| Яскравість | 500 люмен |
| Спосіб заряджання | micro USB |
| Оснащення | power bank, магніт |
| Колір | червоно-чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Безперервна робота | до 3 г |
| Вага | 230 г |
| Довжина | 110 мм |
| Елементи живлення | 18650 |
| Живлення сінк | освітлення акб |
| Кількість встановлюваних елементів живлення | 2 |
| Кількість режимів яскравості | 3 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Особливості | гак для підвіски |
| Режими | чергове миготіння, максимальний, середній |
| Ширина | 62 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
894 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00