Люстра підвісна Brille галогенна флористика G9 20W CH (BL-099S/12) - фото 1
Люстра підвісна Brille галогенна флористика G9 20W CH (BL-099S/12) - фото 2
Люстра підвісна Brille галогенна флористика G9 20W CH (BL-099S/12) - фото 3
Люстра підвісна Brille галогенна флористика G9 20W CH (BL-099S/12)
Код товару: BR_1329891
Про товар
Якщо ви ще не визначилися з вибором освітлювального приладу для свого будинку, тоді ми з радістю допоможемо вам це зробити, адже в асортименті нашого магазину є оригінальна люстра BL-099S/12 G9, виконана в сучасному стилі. Будьте впевнені, що вона зможе подарувати будинку якісне освітлення і не залишить байдужим ні ваш погляд, ні погляд ваших друзів і близьких. Що стосується дизайну люстри, то він позбавлений достатку декоративних елементів, виглядає просто, але дуже цікаво. Виготовлена ​​люстра з металу, являє собою велику кулю, що складається з безлічі круглих деталей. Куля покрита хромом для додання більшого блиску, у включеному стані люстра виглядає дуже ефектно. Висоту люстри ви зможете регулювати самостійно, досить просто зменшити або, навпаки, додати ланки ланцюга, за допомогою якого люстра підвішується до стелі. Для роботи люстри необхідно 12 ламп з цоколем G9 потужністю 20 W. Повісити таку люстру ви зможете куди завгодно, все залежить від вашої фантазії. Дуже часто такими люстрами прикрашають різні кафе і ресторани. Як замінити галогенну лампу на світлодіодну В даній люстрі можна замінити галогенні ламппи на світлодіодні, так ви зможете зєкономити на електриці і забути про заміну джерела світла на багато років уперед.Під час заміни галогенної лампи на світлодіодну варто пам'ятати: лед лампа повинна мати індекс кольоропередачі не нижче 80; колірна температура на рівні 2700 - 6500К; потужність нової світлодіодної лампи може бути в 5 разів нижча за галогенну, котру необхідно замінити; якщо у маркуванні галогенної лампи вказано робочу напруу 12 Вт, то в маркуванні LED лампи повинно бути також 12 Вт, якщо 220 В, то і на лед - 220 В. На всю продукцію діє гарантія.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Кількість джерел світла
12 шт
Тип цоколя
G9
Потужність лампи
20 Вт