Люстра світлодіодна Apple B YH804/124W - фото 1
Люстра світлодіодна Apple B YH804/124W - фото 2
Люстра світлодіодна Apple B YH804/124W
Код товару: VS_1731521
Акція
До кінця акції 290 днів
Про товар
Ця світлодіодна люстра має довжину 490 мм, ширину 480 мм і висоту 450 мм, що робить її придатною для різних розмірів кімнат. Вона виготовлена з металу та акрилу, поєднуючи міцність металевого каркаса з елегантністю та прозорістю акрилових елементів.
Довжина, мм: 490
Ширина, мм: 480
Висота , мм: 450
Спрямованість світла: розсіяне освітлення
Тип кріплення: планка кріплення
Особливості: З діммером
Характеристики
Бренд
Sirius
Країна-виробник
Китай
Призначення
Для вітальні
Стиль
Модерн
Потужність лампи
124 Вт
Температура світіння
3000 К, 6500 К
Форма плафона / абажура
Асиметрична
Матеріал плафона / абажура
Акрил
Матеріал арматури
Метал, Акрил
Всі характеристики
Продавець
VALESO
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-30%