Укр
Рус

Код товару: AR_3019136
Лопата совкова з пластиковою ручкою 280×240×1050мм 1.8кг FLORA (5046034) це ручний інструмент, призначений для копання, розчищення або перенесення ґрунтів та інших сипучих і рихлих матеріалів.
Характеристики:
| Вид інструменту | лопата совкова |
| Застосування | догляд за грунтом, прибирання двору, будівельні роботи, прибирання снігу, навантаження / вивантаження |
| Рукоятка в комплекті | так |
| Кількість | один предмет |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина | 105 см |
| Матеріал | пластик, вуглецева сталь |
| Ширина | 24 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
863 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00