Укр
Рус

Код товару: AR_3015026
| Режими роботи | 3G маршрутизатор, 4G маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, b |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet, роз'єм для SIM-карти |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Вага | 330 г |
| Висота | 138 мм |
| Глибина | 25.6 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2 |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | 2×2 MU-MIMO |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 219 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 798 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00