Укр
Рус

Код товару: AR_3015036
Двохдіапазонний гігабітний бездротовий маршрутизатор RG-EW1300G
Чудова продуктивність Wi-Fi для гігабітної мережі початкового рівня
Двохдіапазонний Wi-Fi AC1300 задовольнить ваші потреби в безперебійній роботі мережі
Ви можете легко підключити кілька пристроїв і насолоджуватися безперебійною потоковою передачею даних, використовуючи два діапазони частот 2,4 і 5 ГГц.
Одночасна підтримка підключення кількох пристроїв
Двохдіапазонна інтеграція разом з технологією MU-MIMO забезпечує низький рівень перешкод і високу швидкість інтернету 96 терміналів одночасно.
Гігабітне оновлення!
Завдяки портам Gigabit Ethernet, включаючи 1 WAN та 4 LAN, цей потужний маршрутизатор прискорює роботу в Інтернеті в 10 разів швидше, ніж звичайні з'єднання Ethernet.
Управління домашньою мережею на кінчиках пальців
Налаштуйте домашню мережу в Reyee Router App за дві хвилини. Більше безкоштовних функцій чекають на вас, щоб вивчити, випробувати, чекати.
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 867 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | Reyee Router |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Вага | 290 г |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Захист інформації | WPA3, WPA/WPA2 |
| Кількість антен | 5 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 МB |
| Особливості | Клонування MAC-адреси: зміна WAN / LAN MAC-адресу, 2×2 MU-MIMO |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, UPnP, DHCP, L2TP, IGMP, IPv4, IPv6 |
| Процесор | MT7621DAT |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 230 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 490 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00