Укр
Рус

Код товару: AR_3015040
Досвід користувача Wi-Fi 6. Оцініть підвищення швидкодії
Завдяки передовій технології Wi-Fi 6 RG-EW3000GX забезпечує в 4 рази більшу ємність пристрою і гарантує в 3 рази вищу швидкість порівняно з Wi-Fi 5.
Надвисокі швидкості завдяки смузі пропускання 160 мГц
RG-EW3000GX перевершує найсміливіші очікування, підтримуючи смугу пропускання 160 МГц. Ви зможете без зусиль домогтися стабільного передавання даних із надвисокою швидкістю більш ніж 900 Мбіт/с.
Удвічі більше портів WAN, удвічі вища швидкість
Підтримка дводіапазонного гігабітного доступу і можливість агрегування смуги пропускання, щоб забезпечити загальну пропускну здатність понад 1,6 Гбіт/с.
Збільшене покриття, розширені можливості підключення
Завдяки 5 антенам із високим коефіцієнтом посилення RG-EW3000GX забезпечує якісний сигнал Wi-Fi без
Комірчаста мережа Reyee, швидке та просте розширення мережі
Завдяки комірчастій мережі Reyee вам більше не доведеться турбуватися про вільні ділянки в покритті. Ніздрювата мережа Reyee підтримує під'єднання всіх домашніх маршрутизаторів Reyee Wi-Fi 5 і Wi-Fi 6, даючи змогу налаштувати мережу, що забезпечує безшовний роумінг і уніфіковане керування.
Зручне керування домашньою мережею
Додаток Ruijie Reyee надає неймовірні вдосконалені функції, даючи змогу віддалено керувати мережею в будь-який час.
| Режими роботи | точка доступу, посилювач сигналу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, ax |
| Швидкість Wi-Fi | 2976 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | Ruijie Reyee |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 500 г |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA3 |
| Кількість антен | 5 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | firewall, Підтримка IPTV, 2 х WAN-порта, 2×2 MU-MIMO |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, DHCP, DDNS, NAT, OpenVPN |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 260 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 454 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00