Укр
Рус

Код товару: AR_3014921
Ігровий маршрутизатор RG-EW7200BE Pro з хмарним керуванням і підтримкою Wi-Fi 7 на 7200 Мбіт/с
Знешкодьте бар'єри. Зведіть відстань до нуля
Представляємо RG-EW7200BE Pro, передовий маршрутизатор зі швидкістю до 7200 Мбіт/с. Завдяки технологіям MLO і MRU для чудової продуктивності він забезпечує виняткову зону покриття та стабільність роботи. Насолоджуйтеся неперевершеною продуктивністю мережі з RG-EW7200BE Pro.
BE7200
Завдяки швидкості до 7200 Мбіт/с RG-EW7200BE Pro забезпечує безперебійну роботу в іграх і плавну передачу потокового відео у форматі HD для виняткових вражень від роботи в Інтернеті.
Багатоканальна робота
Удосконалена технологія MLO дозволяє пристроям одночасно використовувати кілька діапазонів для швидшої та стабільнішої бездротової передачі даних.
Розширені ігрові можливості
Ексклюзивні ігрові порти 2,5 Гбіт/с та ігровий Wi-Fi забезпечують безперебійну роботу в іграх.
Рекомендовані користувачі: 96
Легко підключайте всі пристрої вашого розумного будинку.
Знешкодьте бар'єри, зменшіть відстань до нуля
Завдяки 9 антенам і 9 FEM, RG-EW7200BE Pro проникає крізь три стіни та усуває прогалини в покритті, забезпечуючи потужне та надійне покриття, яке робить бар'єри непомітними, а відстані - незначними.
Побудуйте ідеальну мережу з 5 портами 2,5 Гбіт/с і 4 портами 1 Гбіт/с
Порт USB 3.0
Порт USB 3.0 на RG-EW7200BE Pro підтримує швидкий обмін файлами через зовнішні накопичувачі, дозволяючи декільком пристроям у мережі легко отримувати доступ до файлів і завантажувати їх - ідеально підходить для домашнього та офісного середовища.
Reyee Mesh, просте розширення мережі
З Reyee Mesh ви можете попрощатися з дірками в покритті. Reyee Mesh підтримує взаємозв'язок всіх домашніх маршрутизаторів Reyee Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 і Wi-Fi 7 для створення мережі, яка забезпечує безперебійний роумінг і уніфіковане управління.
Відчуйте свободу Інтернету
Додаток Ruijie Reyee APP надає неймовірні розширені функції, що дозволяють віддалено керувати мережею в будь-який час.
| Режими роботи | точка доступу, посилювач сигналу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | be |
| Швидкість Wi-Fi | 7141 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 7 |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | Ruijie Reyee |
| Вага | 740 г |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 209 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WPA3 |
| Кількість антен | 9 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Особливості | firewall, Підтримка IPTV, 2 х WAN-порта, З віддаленим керуванням, 4×4 MU-MIMO |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP, DDNS, IPv6 |
| Процесор | MediaTek MT7992 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с |
| Ширина | 214 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 062 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00