Укр
Рус

Код товару: AR_3014948
802.11 ac - Наступне покоління Wi-Fi
Archer C20 підтримує наступне покоління бездротового зв'язку, швидкість якого в 3 рази перевищує швидкість стандарту 802.11 n. Завдяки покращеній продуктивності і надійного захисту 802.11 ac є ідеальним рішенням для прискорення вашої домашньої мережі і вирішення проблеми завантаженості каналу.
Швидкість до 733 Мбіт/с на двох частотах
Archer C20 працює в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц, забезпечуючи чудову якість бездротового з'єднання, а також можливість вибору між двома частотами під ваші потреби. Прості завдання, такі як e-mail або перегляд веб-сторінок, які можуть виконуватися на 2,4 ГГц зі швидкістю до 300 Мбіт/с, в той час, як ресурсномісткі завдання, такі як онлайн ігри та перегляд HD-відео, можуть виконуватися на 5 ГГц зі швидкістю до 433 Мбіт/с.
Стабільний сигнал і велика зона покриття
Завдяки зовнішнім антенам ви зможете скористатися чудовою якістю бездротового з'єднання, стабільним сигналом в будь-якому напрямку, а також високою швидкістю на більш далеких відстанях. Все це забезпечить вам збільшену зону покриття бездротової мережі і надійне з'єднання в будь-яких частинах вашого дому або офісу.
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 150 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), ac (до 433 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 433 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.11i (Wi-Fi Protected Access [WPA2] security), IEEE 802.11e (wireless quality of service [QoS]), IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.11ac |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 144 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 3 |
| Особливості | настройка гостьового доступу, функції батьківського контролю |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, TCP/IP, UPnP, DHCP, DDNS, L2TP, IPv4, IPv6, IPSec, FTP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація IP-адрес, SPI, демілітаризована зона (DMZ), фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 230 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 375 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00