Укр
Рус

Код товару: AR_3015034
Mesh Wi-Fi 6 класу AX3000
Wi-Fi 6 забезпечує приріст за всіма показниками: площа покриття, швидкість та кількість одночасно підключених пристроїв.
Потужний Wi-Fi на відкритому повітрі
Всепогодний корпус, високий діапазон робочих температур і різні способи підключення до живлення дозволять легко розгорнути якісний Wi-Fi на вулиці.
Ступінь захисту корпусу IP65
Корпус Deco X50-Outdoor повністю захищений від проникнення пилу та вологи, а також він стійкий до ударів та вібрації, тому пристрій працюватиме навіть у найсуворіших погодних умовах.
Декілька способів встановлення
Deco X50-Outdoor можна встановити на щоглі, на стіні або на столі як на вулиці, так і в приміщенні.
Більше підключень
Пристрої Deco призначені для розвантаження мереж із високою щільністю клієнтів. До Deco X50-Outdoor можна підключити понад 150 гаджетів без зниження продуктивності.
Єдина мережа – і вдома, і на вулиці
Пристрої Deco формують єдину Wi-Fi мережу, тому смартфони та планшети автоматично підключатимуться до Deco на максимальній швидкості в будь-якій точці будинку, забезпечуючи безперервне з'єднання.
Легко налаштувати
Просто розпакуйте Deco, встановіть програму та дотримуйтесь інструкцій на екрані. Система Deco сама налаштує підключення та підготує мережу до роботи лише за кілька хвилин.
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні + внутрішні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 900 г |
| Висота | 215.5 мм |
| Глибина | 121.3 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WPA3 |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Підтримка IPTV, MU-MIMO, OFDMA |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, UPnP, DDNS, L2TP, IGMP, IPv4, IPv6 |
| Функції міжмережевого екрану | SPI, захист від DDoS-атак |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 110 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 495 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00