Укр
Рус

Код товару: AR_3016717
Машинка для стрижки Aurora AU293 відрізняється практичністю конструкції та зручністю в експлуатації, дозволяючи з легкістю стригти волосся, моделюючи та експериментуючи зі своєю зачіскою та зовнішнім виглядом. Тример Aurora оснащений гострими та міцними сталевими лезами з титановим покриттям. Використовуючи комплектні насадки, Ви можете змінювати довжину стрижки з кроком 3, 6, 9 та 12 мм.
| Живлення | акумулятор + від мережі |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Довжина стрижки | 3 - 12 мм |
| Функції | індикатор заряда |
| Час автономної роботи | 45 хвилин |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габарити | 17.5 х 5 см |
| Кількість насадок | 2 |
| Комплектація | щіточка для чищення, олива для змащення лез |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь з титановим покриттям |
| Тип управління | повзункове |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ширина ножа | 38 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
550 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00