Укр
Рус

Код товару: AR_3016711
За допомогою машинки для стрижки Elegant EBC002 від бренда Esperanza легко виконати акуратну зачіску. Модель підійде для роботи з клієнтами в салоні і за домашніх умов за наявності мінімальних навичок. Максимально гострі, але безпечні леза забезпечують ідеальний результат, не наражаючи на небезпеку шкіру голови.
Особливості машинки для стрижки Esperanza Elegant EBC002:
| Живлення | від мережі |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Довжина стрижки | 3-12 мм |
| Функції | самозагострювані ножі |
| Тип мотора | вібраційний |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Вага в упаковці | 500 г |
| Габарити | 19 х 6 х 4.5 см |
| Габарити в упаковці | 19 х 10 х 10 см |
| Додатково | петелька для підвішування |
| Кількість насадок | 4 |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь з титановим покриттям |
| Тип управління | повзункове |
| Ширина ножа | 40 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
462 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00