Укр
Рус






Код товару: AR_3004899
сокет - AM5, чіпсет - AMD B650, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 256 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 8000 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, внутрішні - 3 x M.2, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Wi-Fi 6E RTL8852CE a/b/g/n/ac/ax, ATX
| Призначення | геймерська |
| Сокет | AM5 |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8000 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C, USB 3.0 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6E RTL8852CE a/b/g/n/ac/ax |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1/M.2 2580 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x4 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 1 v Чотири |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири, 1 v П'ять |
| Інші коннектори | 1 x COM port header, 1 x Chassis intrusion header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x Clear CMOS header, 4 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x Front panel audio header (F_AUDIO), 3 x Addressable RGB Gen 2 headers, 1 x 10-1 pin Front Panel System header |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 3 x M.2 |
| Зовнішні порти | 3 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 1 x BIOS FlashBack Button, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 3 x USB 3.0 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.0 |
| Конектор живлення | 1 x 4-pin 12В, 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x8/x4 mode), 1 x PCI-E 4.0 x1, 1 x PCI-E 5.0 x16 (PCIEX16), 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x1 mode) |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 546 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00