Укр
Рус






Код товару: AR_3004761
Asus Prime B550-Plus - материнська плата, яка побудована на базі чіпсету AMD B550. Оснащена сокетом AM4, тому призначена для використання з процесорами AMD Ryzen 3-го покоління. Виготовлена плата у форм-факторі ATX. Оснащена двома M.2, PCIe 4.0, Gigabit Ethernet, портами HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 2 Type-A і Type-C, SATA 6 Гбит/с, підтримується Aura Sync.
Утиліта Fan Xpert 4 забезпечує гнучке управління вентиляторами охолодження, також підтримується VRM і PCH радіатори.
| Призначення | звичайна |
| Сокет | AM4, AM4 |
| PCI Express x1 | 3 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4800 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний, оптичний |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2, Zen3 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x1/M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 3 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири, 1 v Три |
| Інші коннектори | 1 x Front panel audio connector, 1 x System panel connectors, 2 x Aura RGB Strip Headers, 1 x Thermal sensor connector, 1 x 4 -pin CPU OPT Fan connector, 1 x COM port header, 1 x Thunderbolt header, 1 x CPU Fan connector, 3 x Chassis Fan connector, 1 х Clear CMOS джампер, 1 x AIO_PUMP connector, 1 x SPI TPM header, 1 x Addressable Gen 2 header |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 6 x Sata 6.0 Gb/s, 2 x M.2 Socket 3 |
| Зовнішні порти | 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x optical SPDIF out, 5 x Audio, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2, 4 x USB 3.2 Gen1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Підтримка SLI/CrossFire | 2-Way AMD CrossFireX |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Підтримка процесорів | 3rd Generation AMD Ryzen processors/ 3rd Generation AMD Ryzen with Radeon Graphics processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX4), 3 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Тип BIOS | Ami, UEFI |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz, 2400 MHz, 3200 MHz, 2666 MHz, 4133 MHz (O.C.), 4000 MHz (O.C.), 3866 MHz (O.C.), 3600 MHz (O.C.), 3466 MHz (O.C.), 4266 MHz (O.C.), 4400 MHz (O.C.), 4600 MHz (O.C), 2800 MHz, 3000 MHz, 4800 MHz (O.C), 4466 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 416 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00