Укр
Рус








Код товару: AR_3004864
Інноваційний дизайн, передові функційні можливості, ультрасучасна естетика, під'єднання до мережі наступного покоління. Prime B550M-A (Wi-Fi) — це нове визначення материнської плати.
Prime B550M-A (Wi-Fi) — це найкраще серед материнських плат, завдяки компонентам найвищої якості та проєктно-конструкторським можливостям Asus.
Prime B550M-A (Wi-Fi) використовує безпрецедентну й інноваційну конструкцію, щоб забезпечити стабільність і низьку температуру за повного завантаження програми та ігор.
| Призначення | звичайна |
| Сокет | AM4, AM4 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4866 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA), DVI, HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Bluetooth 5.2 |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2, Zen3 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x COM port header, 1 x S/PDIF out header, 1 x front panel audio header, 1 x speaker header, 1 x SPI TPM header, 1 x Addressable Gen 2 header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x Clear CMOS header, 2 x AURA RGB headers, 2 x 4-pin Chassis Fan header, 1 x 10-1 pin System Panel header |
| Аудіоконтролер | Realtek HD audio codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x M.2 22110, 1 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 1 x DVI-D, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x VGA, 1 x Wi-Fi Module |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | AMD AM4 Socket Ryzen™ 3000, 4000 G-Series and 5000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz, 2400 MHz, 2933 MHz, 3200 MHz, 2666 MHz, 4133 MHz (O.C.), 4000 MHz (O.C.), 3866 MHz (O.C.), 3733 MHz (O.C.), 3600 MHz (O.C.), 3466 MHz (O.C.), 3333 MHz (O.C.), 3400 MHz (O.C.), 4266 MHz (O.C.), 4200 MHz (O.C.), 4333 MHz (O.C.), 4400 MHz (O.C.), 4600 MHz (O.C), 2800 MHz, 3000 MHz, 4800 MHz (O.C), 4866 MHz (OC), 4466 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 256 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00