Укр
Рус






Код товару: AR_3004778
Asus PRIME B650-PLUS - материнська плата форм-фактора АТХ. Оснащена сокетом AM5, підтримує швидкісну пам'ять та має широкий набір інтерфейсів. Дозволяє встановлювати 128 ГБ оперативної пам'яті, використовуючи 4 слоти для планок.
Материнські плати серії ASUS Prime розроблені експертами, щоб повністю розкрити потенціал процесорів AMD Ryzen 7000-ї серії. Завдяки надійній системі живлення, комплексним рішенням для охолодження та інтелектуальним параметрам налаштування PRIME B650-PLUS надає користувачам і розробникам персональних комп’ютерів низку оптимізацій продуктивності за допомогою інтуїтивно зрозумілих функцій програмного забезпечення та мікропрограм.
Материнська плата ASUS забезпечує всі основи для підвищення щоденної продуктивності, тому система буде готова до роботи завдяки стабільному живленню, інтуїтивно зрозумілому охолодженню та гнучким параметрам передачі даних.
Особливості:
| Призначення | звичайна |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6400 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний, оптичний |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 2 v Чотири |
| PCI Express x16 ver | 2 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x COM port header, 1 x front panel audio header, 1 x SPI TPM header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 4-pin AIO Pump header, 3 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x AURA RGB headers, 1 x Clear CMOS header, 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 1 x Thunderbolt 4 header, 3 x Addressable Gen 2 headers |
| Аудіоконтролер | Realtek Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 2 x M.2 22110 |
| Зовнішні порти | 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x optical SPDIF out, 5 x Audio, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 1 x Flash BIOS Button, 4 x USB 3.2 Gen 2, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x Vertical M.2 slot (Key E) |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11, Windows 10 |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5, support for : AMD Ryzen 7000 Series Processors |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x16, 2 x PCI-E 4.0 x1 |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 5400 MHz (O.C.), 6000 MHz (OC), 5800 MHz (OC), 5600 MHz (OC), 6200 MHz (O.C.), 6400+ MHz (O.C.), 4800 MHz, 5200 MHz, 5000 MHz |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 520 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00