Укр
Рус




Код товару: AR_3004794
Максимально функціональна материнська плата PRIME B650M-A WIFI II формату MicroATX для конфігурацій вищого класу призначена для нової платформи Intel і базується на системній логіці B650M-A.
| Призначення | звичайна |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6400 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA), DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири, 2 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x 14-1 pin TPM connector, 1 x COM port header, 1 x S/PDIF out header, 1 x speaker header, 1 x Clear CMOS header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x 10-1 System Panel header, 1 x Front Panel Audio header (AAFP), 1 x AURA RGB header |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 1 x BIOS FlashBack Button, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 x Wi-Fi antenna port, 1 x VGA |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 4-pin 12В, 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics Processor |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11, Windows 10 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen 7000 серії |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16), 2 x PCI-E 4.0 x16 (support x1 mode) |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 466 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00