Укр
Рус







Код товару: AR_3004810
Asus Prime B650M-R — материнська плата формфактора Micro ATX. Оснащена сокетом AM5, підтримує швидкісну пам'ять та має широкий набір інтерфейсів. Дозволяє встановлювати 96 ГБ оперативної пам'яті, використовуючи 2 слоти для планок.
Материнська плата серії ASUS Prime розроблені, щоб повністю розкрити потенціал процесорів AMD Ryzen 7000-ї серії. Завдяки надійній системі живлення, комплексним рішенням для охолодження та інтелектуальним параметрам налаштування вона надає користувачам і розробникам персональних комп’ютерів низку оптимізацій продуктивності, інтуїтивно зрозумілих функцій програмного забезпечення та мікропрограм.
Материнська плата оснащена декількома вбудованими радіаторами та набором гібридних роз’ємів для вентиляторів, щоб ваша установка залишалася холодною та стабільною під час інтенсивних робочих навантажень. Радіатор VRM і термопрокладки покращують передачу тепла від MOSFET і дроселів для кращого охолодження.
Особливості:
| Призначення | звичайна |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 1 v Чотири |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x COM port header, 1 x S/PDIF out header, 1 x speaker header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x Clear CMOS header, 2 x 4-pin Chassis Fan header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x Front Panel Audio header (AAFP), 1 x SPI TPM header (14-1pin) |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 236 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 2 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 1 x BIOS FlashBack Button, 2 x USB 5Gbps ports (2 x Type-A) |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 5Gbps |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 7000 Series/ 8000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16, 1 x PCI-E 4.0 x1 |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5 GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 6600 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 5200 MHz, 5000 MHz, 7200+ MHz (O.C.), 5400 MHz (O.C.), 6000 MHz (OC), 5800 MHz (OC), 5600 MHz (OC), 6400 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 4800 MHz |
| Ширина, мм | 221 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 352 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00