Укр
Рус








Код товару: AR_3004848
ASUS PRIME B840-PLUS WIFI — материнська плата формфактора ATX серії Prime, розроблена, щоб повністю розкрити потенціал процесорів AMD Ryzen серії 7000, 8000, 9000. Ця модель надає користувачам і розробникам персональних комп’ютерів низку оптимізацій продуктивності за допомогою інтуїтивно зрозумілих функцій програмного забезпечення та прошивки. Вона готова для роботи з розширеним штучним інтелектом, пропонує потужність і підключення, необхідні для вимогливих застосунків ШІ.
PRIME B840-PLUS WIFI пропонує загалом три слоти M.2, серед яких два підтримують швидкість передачі даних до 64 Гбіт/с через PCIe 4.0, і один — PCIe 3.0. Крім того, вона пропонує широкий спектр можливостей підключення, включаючи підтримку Wi-Fi 6E, слот PCIe 4.0 і арсенал портів USB.
Вбудована технологія WiFi 6E використовує переваги нещодавно доступного радіоспектру в діапазоні 6 ГГц. Завдяки цьому ви отримаєте надвисоку швидкість бездротової мережі з покращеною пропускною здатністю та кращою продуктивністю. А наявний інтерфейс Realtek 2,5 Gb Ethernet зменшує навантаження на процесор і забезпечує високу пропускну здатність для плавної передачі даних.
Материнська плата оснащена декількома вбудованими радіаторами та набором гібридних роз’ємів для вентиляторів, які забезпечують охолодження та стабільність системи під час інтенсивних робочих навантажень.
PRIME B840-PLUS WIFI покращує користувацький досвід у всіх аспектах: від спрощення налаштувань BIOS до можливості налаштування RGB-підсвічування для створення унікального індивідуального оформлення збірки.
Особливості:
- 8+2+1 Phase Digital Power Design;
- AEMP для покращеної продуктивності DDR5;
- EZ PC DIY та Q-Antenna для легшого налаштування збірки;
- 2,5Gb Ethernet для швидшої передачі даних;
- WiFi 6E для стабільного з’єднання Wi-Fi та меншої затримки;
- USB 10 Гбіт/с Type-C підтримує швидку передачу даних;
- ASUS Fan Xpert 2+ забезпечує повний контроль над вентиляторами;
- Aura Sync для повного керування освітленням RGB.
| Призначення | звичайна |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B840 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7600 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3, 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 ver | 2 v Три, 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x COM port header, 1 x S/PDIF out header, 1 x Chassis intrusion header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x Clear CMOS header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 4 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x Thunderbolt (USB4) header, 1 x Front panel audio header (F_AUDIO), 1 x SPI TPM header (14-1 pin) |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 3 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 1 x BIOS FlashBack Button, 2 x USB 5Gbps ports (2 x Type-A), 1 x USB 10Gbps port (1 x Type-A), 1 x USB 10Gbps port (1 x Type-С), 1 x Wi-Fi Module |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 1 x USB 5Gbps Type-C, 2 x USB 2.0, 1 x USB 5Gbps |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x16 mode), 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x8/x4 mode), 2 x PCI-Eх 3.0 x16, 1 x PCI-E 3.0 x1 |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 790 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00