Укр
Рус












Код товару: AR_3004728
ASUS ROG CROSSHAIR X870E HERO — материнська плата для новітніх процесорів AMD. Підтримка штучного інтелекту забезпечує безперебійне живлення, надійне керування температурою, надшвидкісне підключення, повну підтримку PCIE 5.0 і DDR5, щоб розкрити продуктивність процесорів AMD Ryzen серії 9000. Має також Polymo Lighting II — оновлений модуль освітлення, вбудований у кожух вводу/виводу, що забезпечує більш динамічне RGB-підсвічування для фірмового логотипа ROG.
Ця модель має вбудовані функції ШІ, що значно оптимізують її роботу. AI Networking II поєднує в собі інтелектуальні технології для постійної оптимізації продуктивності мережі, забезпечення надійного та безперебійного з’єднання та розкриття повної швидкості WiFi 7. Завдяки AI Overclocking налаштування тепер швидше та розумніше, ніж будь-коли раніше. AI Cooling II дає змогу збалансувати температуру й акустику будь-якої конструкції одним клацанням миші.
Dynamic OC Switcher максимізує продуктивність ЦП, дозволяючи встановлювати порогові значення струму та температури для автоматичного перемикання між ручним оверлоком для багатопотокових навантажень і Precision Boost Overdrive для однопотокових завдань. Остання версія Overclocking Load Guard має вдосконалений механізм захисту від миттєвого струму, щоб запобігти збоям системи під час розгону.
ROG Crosshair X870E Hero оснащено п'ятьма вбудованими слотами M.2, три з яких готові до PCIe 5.0 і забезпечують швидкість 16 ГБ/с, а інші пропонують 8 ГБ/с через інтерфейси PCIe 4.0. Він також має роз’єм SlimSAS, який підтримує режим PCIe 4.0 x4 через кабель передачі. Кабель купується окремо. Роз’єм на передній панелі USB 20 Гбіт/с Type-C оснащений функцією швидкої зарядки Quick Charge 4+, яка може швидко заряджати ваш дисплей, планшет або мобільний телефон.
Пориньте у ваші творіння завдяки двом портам USB4 для підключення до всіх ваших ґаджетів для створення контенту, насолоджуючись двонапрямною передачею даних зі швидкістю до 40 Гбіт/с. Підтримка зовнішнього дисплея досягає 8K, під час використання одного з портів, або можете під'єднати обидва порти для підключення двох 4K-дисплеїв.
Аудіотехнологія ROG SupremeFX забезпечує виняткове співвідношення сигнал/шум у 110 дБ для лінійного входу для бездоганної якості запису. Також є регулятор із низьким падінням для чистішої подачі живлення на кодек SupremeFX ALC4082 і вбудований ESS ES9219 Quad DAC. Це комбіноване рішення забезпечує наскрізне 32-бітне відтворення з роздільною здатністю 384 кГц, яке передає всі тонкощі та нюанси кожної звукової доріжки.
Інтерфейс ROG UEFI (BIOS) надає все необхідне для конфігурації, налаштування та налаштування вашої системи. Він пропонує інтелектуально спрощені варіанти для новачків, а також більш комплексні функції для досвідчених користувачів.
| Призначення | геймерська |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD X870E |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8600 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2, USB Type-C, USB4 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний, оптичний |
| M.2 | 5 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4, Intel Wi-Fi 7 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 ver | 5 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 2 v П'ять |
| Інші коннектори | 1 x LN2 Mode jumper, 1 x ReTry button, 1 x Start button, 1 x W_Pump+ Header, 1 x FlexKey button, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x Thermal Sensor header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 4 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x Front panel audio header (F_AUDIO), 3 x Addressable Gen2 headers, 1 x Alteration PCIe mode switch |
| Аудіоконтролер | ROG SupremeFX ALC4082 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 5 x M.2 2280, 1 x SlimSAS connector, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Зовнішні порти | 1 x optical SPDIF out, 2 x RJ45, 1 x HDMI, 2 x Audio, 2 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 6 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 x USB4 (40Gbps) ports (2 x USB Type-C), 1 x Clear CMOS button, 1 x Wi-Fi Module |
| Кількість LAN портів | 2 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.1 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 2 x 8-pin +12V Power, 1 x8-pin PCIe Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 5.0 x16 slots (supports x16 or x8/x4 modes) |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE, Realtek 5GbE |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
37 002 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00