Укр
Рус












Код товару: AR_3004736
ASUS ROG STRIX X870E-E GAMING WIFI — це материнська плата формфактора ATX, розроблена для процесорів AMD Ryzen серії 9000. Вона підтримує найсучасніші технології, такі як PCIe 5.0, AI Overclocking, AI Cooling II, AI Networking II, що робить її ідеальним вибором для геймерів, професіоналів та ентузіастів, які шукають потужність і швидкість для важких завдань, включаючи використання штучного інтелекту.
Основні характеристики:
Охолодження:
Стратегічно розташовані радіатори для слотів M.2 ефективно відводять тепло навіть під час інтенсивних навантажень, зберігаючи систему стабільною. Охолоджувальні рішення для цієї плати мають високу ефективність для підтримки потужних процесорів і новітніх SSD накопичувачів.
Переваги:
ASUS ROG STRIX X870E-E GAMING WIFI — це ідеальний вибір для ентузіастів, які хочуть отримати максимальну продуктивність, підтримку новітніх технологій і гарантовану стабільність роботи навіть під час найбільших навантажень.
| Призначення | геймерська |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD X870E |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8400 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2, USB Type-C, USB4 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний, оптичний |
| M.2 | 5 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4, Intel Wi-Fi 7 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| M.2 ver | 5 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири, 1 v П'ять |
| Інші коннектори | 1 x Start button, 1 x FlexKey button, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x CPU Over Voltage jumper, 1 x Thermal Sensor header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 5 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x Front panel audio header (F_AUDIO) |
| Аудіоконтролер | ROG SupremeFX ALC4080 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 5 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 1 x optical SPDIF out, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 1 x BIOS FlashBack Button, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 9 x USB 3.2 Gen 2, 2 x USB4 (40Gbps) ports (2 x USB Type-C), 2 x Gold-plated audio jack, 1 x Clear CMOS button, 1 x Wi-Fi Module |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 3 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 2 x 8-pin +12V Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 5.0 x16 slots (supports x16 mode), 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x4 mode) |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 5GbE |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
28 810 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00