Укр
Рус






Код товару: AR_3004726
Неперевершена надійність
TUF Gaming B450-PLUS II розкриває всі ключові можливості новітньої платформи AMD, доповнюючи їх ексклюзивними геймерським функціями і надійністю, перевіреної часом. Відбірна елементна база, вдосконалена система харчування і сумісність з різними системами охолодження - ця материнська плата надає все для того, щоб отримати гарантовану стабільність і максимальну продуктивність в іграх.
Висока продуктивність
Оновлена підсистема харчування і сумісність з різними системами охолодження з урахуванням потреб сучасних процесорів AMD Ryzen, підтримка високошвидкісної пам'яті і сучасних накопичувачів - материнська плата TUF Gaming B450-PLUS II стане ідеальним фундаментом для складання комп'ютера з багатоядерним процесором.
Підсистема живлення
В системі живлення TUF Gaming B450-PLUS II, реалізованої за схемою 8 + 2 фаз живлення, застосовуються силові модулі Dr. MOS, кожен з яких включає в себе драйвер, а також MOSFET-ключі верхнього і нижнього плеча. Завдяки такій інтеграції компонентів досягається підвищений ККД системи живлення процесорів AMD Ryzen третього покоління.
Для комп'ютерних ентузіастів
Материнські плати серії TUF Gaming володіють всім, що необхідно для складання ідеальної геймерской платформи без зайвих складнощів, і роблять процес налаштування комп'ютера дуже простим навіть для новачків. Продуктова екосистема TUF Gaming полегшує пошук сумісних компонентів, а зміна апаратних параметрів комп'ютера здійснюється через зручний єдине додаток Armoury Crate.
Повне занурення в ігровий світ
Материнська плата TUF Gaming B450-PLUS II являє собою відмінну основу для складання високопродуктивного геймерського ПК, доповнену безліччю функцій для підвищення ігрового комфорту: високошвидкісним мережевим контролером, які мінімізують затримки в онлайн-іграх, якісної аудіосистемою, яка поліпшує геймплей в шутерах, і вбудованою RGB-підсвічуванням , яка може синхронізуватися з сумісними аксесуарами.
Контролер Gigabit Ethernet
Ексклюзивний мережевий контролер Realtek L8200A стандарту Gigabit Ethernet створений для онлайн-ігор без «лагів». Швидке і надійне дротове з'єднання найкраще пристосований до вимог сучасних ігор.
| Призначення | геймерська |
| Сокет | AM4, AM4 |
| PCI Express x1 | 3 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B450 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4400 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen, Zen+, Zen2, Bristol (Excavator) |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x1/M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 3 v Два |
| PCI Express x16 ver | 2 v Три |
| Інші коннектори | 1 x Front panel audio connector, 1 x System panel connectors, 2 x Aura RGB Strip Headers, 1 x COM port header, 1 x CPU Fan connector, 3 x Chassis Fan connector, 1 x AIO_PUMP connector, 1 x SPI TPM header, 1 x Clear CMOS jumper |
| Аудіоконтролер | Realtek ALCS1200A |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 2280, 6 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x M.2 22110 |
| Зовнішні порти | 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 5 x Audio, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 1 x BIOS FlashBack Button, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Підтримка SLI/CrossFire | AMD CrossFire |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 7 |
| Підтримка процесорів | AMD AM4 Socket for 3rd/2nd/1st Gen AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics/Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics Processors |
| Слоти розширення | 3 x PCI-E 2.0 x1, 2 x PCI-Eх 3.0 x16 |
| Тип BIOS | Ami, UEFI |
| Тип мережевої карти | Realtek L8200A |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz, 2400 MHz, 2800 MHz (O.C.), 3000 MHz (O.C.), 3200 MHz (O.C.), 2666 MHz, 3466 MHz (O.C.), 4400 MHz (O.C.), 3533 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 405 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00