Укр
Рус







Код товару: AR_3004771
Тривалий. Стабільний. Надійний.
Материнська плата TUF Gaming спеціально розроблена та протестована для того, щоб вижити в умовах, у яких інші плати зазнаватимуть труднощів. Ця материнська плата, обладнана компонентами військового рівня, вдосконаленим рішенням з живлення й повним набором варіантів охолодження, забезпечує найвищу продуктивність і непохитну стабільність в іграх.
Висока ефективність
Завдяки поліпшеному живленню й широким можливостям охолодження для новітніх процесорів AMD Ryzen, а також підтриманню швидшого зберігання й під'єднання, TUF GAMING B450M-PLUS II стане ідеальною основою для вашої наступної бойової установки з великою кількістю ядер.
Конденсатори TUF
Конденсатори власної розробки забезпечують на 20% більший температурний допуск і уп'ятеро більший термін експлуатації.
Комплексне керування вентилятором
TUF GAMING B450M-PLUS II має комплексні елементи керування вентиляторами, які можна налаштувати за допомогою утиліти Fan Xpert 2+ або відзначеного нагородами ASUS UEFI BIOS.
Підтримка M.2 32 Гбіт/с
Слот M.2 підтримує швидкість передавання даних до 32 Гбіт/с через смугу пропускання x4 PCI Express 3.0, що забезпечує швидше завантаження й час завантаження програм з ОС або накопичувачами застосунків.
USB 3.2 Gen 2
Численні порти USB підтримують ігрові установки з периферійними пристроями, включно з роз'ємом USB Type-A з можливістю швидкого під'єднання USB 3.2 Gen 2 для сумісних корпусів.
BIOS FlashBack
BIOS FlashBack — це найпростіший і найбезпечніший (UEFI) метод оновлення BIOS. Просто перетягніть (UEFI) файл BIOS на USB-накопичувач із файловою системою FAT32, вставте його в порт USB BIOS FlashBack і натисніть кнопку. Оновлення можуть виконуватися навіть без встановленої пам'яті або процесора.
AURA SYNC
Добре налагоджена система заслуговує на відповідну естетику. ASUS Aura пропонує повне керування освітленням RGB з безліччю функційних настроювань для вбудованих світлодіодів RGB, а також смуги, під'єднаної до вбудованого роз'єму RGB. І все це можна синхронізувати з щораз більшим портфелем устаткування, що підтримує Aura.
| Призначення | геймерська |
| Сокет | AM4, AM4 |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B450 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4400 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DVI, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen, Zen+, Zen2, Bristol (Excavator) |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 1 v Два |
| PCI Express x16 ver | 1 v Два, 1 v Три |
| Інші коннектори | 1 x Front panel audio connector, 1 x System panel connectors, 1 x Aura RGB Strip Header, 1 x COM port header, 1 x S/PDIF out header, 1 x CPU Fan connector, 1 x Speaker connector, 1 x Clear CMOS jumper, 2 x Chassis Fan connector(s), 1 x SPI TPM header |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887/897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 6 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x M.2 Socket 3 |
| Зовнішні порти | 2 x USB 2.0, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 1 x DVI-D, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 1 x BIOS FlashBack Button, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin, 1 x 8-pin 12В |
| Підтримка ECC | так |
| Підтримка SLI/CrossFire | 2-Way AMD CrossFireX |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 7 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3rd/2nd/1st Gen AMD Ryzen/ 2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 2.0 x16, 1 x PCI-E 2.0 x1, 1 x PCI-E 3.0/2.0 x16 |
| Тип BIOS | Ami, UEFI |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz, 2400 MHz, 2800 MHz (O.C.), 3000 MHz (O.C.), 3200 MHz (O.C.), 2666 MHz, 4000 MHz (O.C.), 3866 MHz (O.C.), 3733 MHz (O.C.), 3600 MHz (O.C.), 3466 MHz (O.C.), 3400 MHz (O.C.), 4400 MHz (O.C.), 3533 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 031 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00