Укр
Рус




Код товару: AR_3004847
Gigabyte B550 EAGLE WIFI6 — материнська плата формфактора ATX, призначена для встановлення процесорів AMD, які сумісні із сокетом B550. Підтримує оперативну пам'ять DDR4, для планок передбачено 4 слоти з можливістю встановлення до 128 ГБ. Має всі необхідні роз'єми для встановлення накопичувачів швидкісного типу, відеопорти для підключення мультимедійних пристроїв.
Для надійного та швидкого з'єднання материнська плата передбачає підтримку Wi-Fi 6, що забезпечує швидкий обмін даними, безперебійну потокову передачу та значні переваги у сфері віртуальної реальності завдяки високій пропускній здатності та низькій затримці. Рішення GbE LAN забезпечує неймовірно високу швидкість передачі даних, щоб гарантувати стабільне середовище передачі даних, коли система виконує хмарні обчислення або надає зовнішні обчислювальні послуги.
Наявні якісні аудіоконденсатори допомагають забезпечити високу роздільну здатність і точність звуку, щоб ви отримали найбільш реалістичні звукові ефекти. А також є система захисту від звукових шумів, яка фактично відокремлює чутливі аналогові аудіокомпоненти плати від потенційного шумового забруднення на рівні друкованої плати.
Особливості:
- AMD Socket AM4: підтримує процесори AMD Ryzen серії 5000 / 4000 / 3000;
- Digital twin 10+3+1 phases VRM solution;
- Dual Channel DDR4: 4хDIMM з AMD EXPOMemory Module Support;
- EZ-Latch : слоти PCIe з Quick Release Design;
- Friendly UI : Multi-Theme, AIO Fan Control, and Q-Flash Auto Scan in BIOS and SW;
- надшвидке сховище: 2 слоти M.2, включаючи PCIe 4.0 x1;
- Efficient Thermal: VRM Thermal Armor Advanced;
- швидка мережа: GbE LAN та Wi-Fi 6;
- розширені можливості підключення: HDMI, Displayport;
- слот PCIe UD: слоти PCIe 4.0 x16 із 10-кратною потужністю для відеокарти та кращим ефектом розсіювання тепла.
| Призначення | звичайна |
| Сокет | AM4, AM4 |
| PCI Express x16 | 5 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3200 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 RTL8851BE (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2, Zen3 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири, 4 v Три |
| Інші коннектори | 3 x system fan headers, 1 x CPU fan header, 1 x front panel header, 1 x front panel audio header, 1 x CPU cooler LED strip/RGB LED strip header, 2 x RGB LED strip headers, 2 x Addressable LED strip headers, 1 x CPU fan/water cooling pump header, 1 x Trusted Platform Module (TPM) header (2x6 pin, for the GC-TPM2.0_S module only), 1 x Clear CMOS jumper |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x TPM, 2 x M.2 22110 |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x Q-Flash Plus button, 2 x SMA antenna connectors (1T1R) |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11, Windows 10 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16), 4 x PCI-E 3.0 x16 |
| Тип BIOS | 128 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 2400 MHz, 2667 MHz, 2933 MHz, 3200 MHz |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 962 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00