Укр
Рус




Код товару: AR_3004861
Gigabyte B650 EAGLE — материнська плата формфактора ATX, призначена для встановлення новітніх процесорів AMD, які сумісні із сокетом AM5. Підтримує оперативну пам'ять DDR5, для планок передбачено 4 слоти з можливістю встановлення до 256 ГБ. Має всі необхідні роз'єми для встановлення накопичувачів швидкісного типу, відеопорти для підключення мультимедійних пристроїв. А також підтримує дротове підключення GbE LAN, що гарантує хорошу швидкість передавання для онлайн-ігор.
Наявні якісні аудіоконденсатори допомагають забезпечити високу роздільну здатність і точність звуку, щоб ви отримали найбільш реалістичні звукові ефекти. А також є система захисту від звукових шумів, яка фактично відокремлює чутливі аналогові аудіокомпоненти плати від потенційного шумового забруднення на рівні друкованої плати.
Особливості:
- AMD Socket AM5 підтримує процесори AMD Ryzen серії 7000-9000;
- 12+2+2 Phases Digital VRM Solution;
- двоканальний DDR5: 4 слоти SMD DIMM з підтримкою модулів пам’яті AMD EXPO та Intel XMP;
- SuperSpeed Storage: роз'єм PCIe 5.0 та два PCIe 4.0 роз’єми M.2;
- удосконалений тепловий дизайн і M.2 Thermal Guard для забезпечення стабільності живлення VRM і продуктивності 25110 M.2 SSD;
- слот PCIe x16 із конструкцією Quick Release;
- швидкісна мережа GbE LAN;
- розширені можливості підключення: DP, HDMI, задній USB 10 Гбіт/с;
- Smart Fan 6 з декількома датчиками температури, гібридними роз’ємами вентиляторів із функцією FAN STOP;
- Q-Flash Plus: оновіть BIOS без встановлення ЦП, пам’яті та графічної карти.
| Призначення | звичайна |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7600 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II, 2 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 ver | 2 v Три, 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 2 x system fan headers, 1 x system fan/water cooling pump header, 1 x CPU fan header, 1 x front panel header, 1 x front panel audio header, 1 x RGB LED strip header, 1 x Q-Flash Plus button, 1 x CPU fan/water cooling pump header, 3 x addressable RGB Gen2 LED strip headers, 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0/GC-TPM2.0 SPI V2 module only), 1 x serial port header j, 1 x Clear CMOS jumper |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x TPM, 2 x M.2 22110, 1 x M.2 25110 |
| Зовнішні порти | 6 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x SMA antenna connectors (2T2R) |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 3 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin +12V Power, 1 x 24-pin |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 9000 & 8000 & 7000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 2 x PCI-Eх 3.0 x16, 1 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16) |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 6000 MHz (OC), 5600 MHz (OC), 6400 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 4800 MHz, 6600 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 5200 MHz, 7600 MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 4400 MHz |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 562 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00