Укр
Рус







Код товару: AR_3004753
| Призначення | геймерська |
| Сокет | 1851 |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | Intel Z890 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 9500 MHz |
| Вбудоване відео | Без підтримки вбудованого відео |
| Швидкість LAN портів | 5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відеовиходи | Thunderbolt |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний, оптичний |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4, Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II, 2 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири, 1 v П'ять |
| Інші коннектори | 1 x Reset button, 1 x power button, 4 x system fan headers, 2 x system fan/water cooling pump headers, 1 x CPU fan header, 1 x front panel header, 1 x front panel audio header, 1 x RGB LED strip header, 1 x Q-Flash Plus button, 1 x noise detection header, 1 x reset jumper, 1 x CPU fan/water cooling pump header, 1 x Clear CMOS jumper, 3 x addressable RGB Gen2 LED strip headers, 1 x HDMI port (Note), 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0/GC-TPM2.0 SPI V2 module only) |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC1220 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 2 x M.2 22110, 2 x M.2 2280, 1 x M.2 25110 |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x optical SPDIF out, 1 x RJ45, 2 x Audio, 4 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 x Thunderbolt 4, 2 x SMA antenna connectors (2T2R) |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 2 x 8-pin +12V Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка процесорів | LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors L3 cache varies with CPU |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX1), 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX4), 1 x PCI-E 5.0 x16 (PCIEX16) |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 5GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 9333 MHz (O.C.), 5600 MHz, 6600 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 7600 MHz (O.C.), 7400 MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 8000 MHz (O.C.), 7950 MHz (O.C.), 7900 MHz (O.C.), 8266 MHz (O.C.), 8200 MHz (O.C.), 9200 MHz (O.C.), 9066 MHz (O.C.), 8933 MHz (O.C.), 8800 MHz (O.C.), 8600 MHz (O.C.), 8400 MHz (O.C.), 6400 MHz, 6200 MHz, 6000 MHz, 5800 MHz, 9500 MHz (O.C.), 9466 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
19 351 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00